Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyskowicach

ul. Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice

 

Pracownicy

Imię i nazwisko

Stanowisko/ komórka organizacyjna

Nr telefonu

e-mail

pokój

Joanna Delikat

Sekretariat

32 233 23 55

32 333 02 52

sekretariat@ops.pyskowice

404

Przemysław Krzaczyński

Biuro podawcze

32 233 23 55

32 333 02 52

p.krzaczyński@ops.pyskowice

403

Magdalena Patkowska-Lizińczyk

Główny specjalista ds. pomocy społecznej

32 233 23 55

m.patkowska-lizinczyk@ops.pyskowice.pl

406

Gabriela Grochowska

Główny Księgowy

32 301 83 16

g.grochowska@ops.pyskowice.pl

510

Aleksandra Rzodkiewicz

Sekcja świadczeń- 500+

 32 230 60 56

a.rzodkiewicz@ops.pyskowice.pl

516

Anna Knopek

Sekcja świadczeń- 500+

 32 230 60 56

a.keller@ops.pyskowice.pl

516

Katarzyna Wojtal

Sekcja świadczeń

32 233 23 55

k.wojtal@ops.pyskowice.pl

414

Jolanta Kotyczka

Sekcja świadczeń

32 230 60 57

j.kotyczka@ops.pyskowice.pl

506

Dorota Karcz

Starszy pracownik socjalny

 

32 230 60 53

d.karcz@ops.pyskowice.pl

410

Gwiazda Dorota

 

Starszy specjalista pracy socjalnej

 

32 230 60 53

 d.gwiazda@ops.pyskowice.pl

410

Bajer Alicja

 

Specjalista pracy socjalnej

 

32 230 60 54

 a.bajer@ops.pyskowice.pl

411

Kukurowska Joanna

 

Starszy specjalista pracy socjalnej

 

 32 230 60 55

j.kukurowska@ops.pyskowice.pl

413

Łąkowska Agnieszka

 

Pracownik socjalny

 

32 230 60 52

 a.lakowska@ops.pyskowice.pl

409

Król Zofia

 

Starszy specjalista pracy socjalnej- koordynator

 

32 233 23 55

z.krol@ops.pyskowice.pl

412

Mokwa Aleksandra

 

Specjalista pracy socjalnej

 

32 230 60 52

a.mokwa@ops.pyskowice.pl

409

Nowicka Ewa

 

Starszy pracownik socjalny

 

32 233 23 55

e.nowicka@ops.pyskowice.pl

412

Cepak Jolanta

 

Starszy pracownik socjalny

 

32 230 60 55

j.cepak@ops.pyskowice.pl

413

Informacje

Liczba wyświetleń: 227
Utworzono dnia: 14.01.2019
Dokument wprowadził:
Michał Król

Historia publikacji

  • 14.03.2019 12:43, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 14.03.2019 12:07, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 14.03.2019 10:54, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy